Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
ZAJÍMAVOSTI
Šperky z tyrkysu
10.07.2019 ZAJÍMAVOSTI
Šperky z tyrkysu
Tyrkys je kámen, který velmi silně chrání auru, odstraňuje problémy se spánkem a zlými sny. číst celé
Jak je to s tou křišťálovou koulí?
12.05.2019 ZAJÍMAVOSTI
Jak je to s tou křišťálovou koulí?
Jak je to s tou křišťálovou koulí? Křišťál je tzv. samo čistící kámen, který lze použít při čištění všeho druhu. Jedná se o čištění energií, aury, pr... číst celé
Čínské meditační koule
06.05.2019 ZAJÍMAVOSTI
Čínské meditační koule
První zprávy o vzniku těchto koulí, pocházejí z Číny z období dynastie Ming. Tyto koule se nazývají i zdravotní koule, v posledních letech není žádnou... číst celé
Zobrazit všechny články

 

                           

RYCHLÁ PLATBA KARTOU 

               

   

 

  1. Úvod
  2. ZAJÍMAVOSTI
  3. Pozitivní symboly Feng Shui
  4. Pozitivní symboly Feng Shui 2. díl

Pozitivní symboly Feng Shui 2. díl

Pozitivní symboly Feng Shui 2. díl - Zóna prosperity - bohatství

Čínské mince
Způsob zvyšování peněžní úspěchu je použití čínských mincí.
Mince můžete umístit kdekoliv: do složky s důležitými dokumenty, smlouvami, dohodami, do pokladny, položit na stůl, účetní a distribuovat všechny finanční členy vašeho podnikání a mohou být vkládány pod rohožku uvnitř obchodu apod.
Za prvé: pokud jde o peníze, nejsou to žádné maličkosti. Peníze - velmi silná energie, jsou velmi rády, když o ně pečujete a staráte se.
Za druhé: sledujte pozorně, co říkáte o penězích. Pamatujte si, prosím, že všechny myšlenky by měly být pozitivní. Například nikdy neříkejte, že nemáte žádné peníze.
Za třetí: Pokud si je odložíte na horší časy, pak věřte, že opravdu přijdou. Ušetřete si je raději na rozvoj, pozitivní fyzické změny v jejich životě.
Za čtvrté: mějte pocit, že jste bohatí. Představujte si, že už jste bohatí: máte luxusní vilu, nádherné auto, milióny v kapse. Užijte si své existence, buďte šťastní a spokojení. Peníze nepřichází k nemocným a ukňouraným. Buďte bohatí ve vaší mysli a brzy budete opravdu bohatí.
Za páté: vždy buďte velmi upřímní ohledně peněz. Naši patroni na nás velmi často zkouší "test poctivosti". Pokud váš oblíbený prodejce náhodou udělal chybu a vrátil vám více, než měl, pak samozřejmě, nevrátit mu rozdíl, je chyba. V opačném případě můžete získat například jednu stokorunu, ale brzy ztratíte tisíc. Všechny podvody, i ty malé, se určitě otočí proti nám.
Za šesté: Cíl, realizovat své sny, nějakou dobu potrvá.
Za sedmé: nebuďte závistiví. Všechny negativní myšlenky, které jsou zaměřeny na bohaté lidi, kteří jsou překážkou lidského bohatství, začnou vaše pozitivní myšlenky. Žárlivou osobu lze najít velmi snadno.
Za osmé: vědomě v sobě aktivujte shovívavý postoj k lidem. Nešetřete dobrými slovy, úsměvy a komplimenty.
Nyní můžeme hovořit o revitalizaci zóny bohatství (jihovýchodní).
Takže, jak se mince používají?

Pro přilákání bohatství spojte tři mince červenou nití (šňůrkou, stuhou) a vložte si je do peněženky. To symbolizuje neustávající a nevyčerpatelný zdroj příjmů. Důležité je právě použití tří mincí, protože počet tři zde symbolizuje spojení Nebes, Člověka a Země, což je velmi prospěšná kombinace.

Dvě spojené mince se využívají k přilákání bohatství k obchodním prostorám. Zavěšují se nad hlavní vstupní dveře do prostor.

Tři mince: Dejte tyto mince do příznivého sektoru a budou vám přitahovat peníze. Jen potřebné znaky nahoru. Je to velmi důležité. Můžete si je také dát do peněženky, pak bude vždy plná peněz.

Šest spojených mincí se zavěšuje do severozápadního sektoru domu, protože jde o oblast spojenou s otcem rodiny a tyto mince mají zajistit jeho štěstí a bohatství, a tím i dobrou situaci pro celou rodinu. Tento symbol také vede k zajištění podpory od důležitých lidí a přináší rodině prospěšné konexe a dobré vztahy s ostatními lidmi.

Osm je v Číně vždy považováno za dobré číslo a při vyslovení zní podobně jako prosperovat. Můžete zavěsit osm mincí do ložnice, což má vést k úspěšnosti při plození potomků.

Devět je maximálně šťastné číslo. Reprezentuje jih a současně i plnost Nebes a Země. Devět spojených mincí vždy přináší příznivý osud, ať je zavěsíte kdekoliv. Pokud chcete posílit svou úspěšnost v podnikání, zavěste v kanceláři devět spojených mincí na zeď za svou židlí. To přináší finanční úspěch.

Avšak ani jiný počet mincí není špatný, všeobecně se jedná o symbol prosperity, bohatství a úspěchu.

Čínské meče - reprezentují kombinaci ducha, síly a moudrosti.
Ve Feng Shui jsou tradiční čínské mince jedním z nejuniverzálnějších prostředků pro dosažení bohatství či úspěchu v různých oblastech..
Červená barva (symbol Ohně) na stuze, kterou jsou mince spojeny, ještě navíc přidává silnou energii Jang, která mince mění na potencionální magnet, který přitahuje úspěch a bohatství...
Nekonečný Uzel představuje plynulost a návaznost, dlouhověkost a věčnost...

 


Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

  Jsme dovozci zboží z Tibetu, Nepálu a Indie.

SKVĚLÉ CENY A DOPRAVA ZDARMA

Jsme přímý dovozce mnoha produktů a proto máme výhodné ceny

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000,- Kč po celé ČR

Na Slovensko zboží neposíláme v rámci slovenského zákonu o obalech!!!

RYCHLÝ KONTAKT

Magic Spell

+ 420 776 026 352

Po - Pá - 9 - 16 hod.

info@magic-spell.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.