Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
ZAJÍMAVOSTI
Ochranné roušky
25.08.2020 ZAJÍMAVOSTI
Ochranné roušky
Ochranné Roušky Roušky jsou vyrobeny z kvalitní bavlny a polyesteru v různých vzorech. Naše ultra-lehké roušky jsou vyrobeny z materiálů které odvádě... číst celé
Stojánky "Tekoucí dým"
16.07.2020 ZAJÍMAVOSTI
Stojánky "Tekoucí dým"
Stojánky "Tekoucí dým", jsou vyrobeny pouze pro používání jehlánků Tekoucí dým. Tento jehlánek vytváří dým, který je těžší než vzduch a tím vzniká efe... číst celé
Šperky z tyrkysu
10.07.2019 ZAJÍMAVOSTI
Šperky z tyrkysu
Tyrkys je kámen, který velmi silně chrání auru, odstraňuje problémy se spánkem a zlými sny. číst celé
Zobrazit všechny články

 

                           

RYCHLÁ PLATBA KARTOU 

               

   

 

  1. Úvod
  2. ZAJÍMAVOSTI
  3. Pozitivní symboly Feng Shui

Pozitivní symboly Feng Shui

Pozitivní symboly ve Feng Shui

Feng Shui - doslova „vítr a voda“ je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Takovým prostorem může být například byt, dům, pracoviště, zahrada nebo město.

Feng Shui má dvě hlavní školy: školu formy a školu kompasu. Pracuje mimo jiné s polaritou jinujangu a s tzv. pěti elementy (voda, země, dřevo, oheň, kov) a snaží se mezi nimi nastolit harmonii prostřednictvím barev, tvarů, materiálů, vůní i zvuku.

Účel starověké vědy Feng Shui - změnit svůj život, harmonii ve vztazích, zajistit prosperitu a úspěch ve vaší domácnosti a rodině. Feng Shui amulety přilákají energii úspěchu a ochranu, ochranu proti selhání. Samozřejmě pouze za použití amuletů nemusíte změnit Feng Shui byty, domy, kanceláře, ale přilákáte spoustu dobré energie a dobrých lidi, kteří změní váš život k lepšímu.

Pokud je čínská věda pro vás příliš složitá, začněte s použitím malých kouzel, jako jsou tři mince svázané červenou stužkou. Dejte si je do kabelky, přinášejí bohatství, je to skvělý Feng Shui amulet na ochranu proti krádeži.

Maskoti a symboly ve Feng Shui určené k harmonizaci prostoru, ve skutečnosti vyjadřují naše přání, aby jim mohly pomoci získat další informace o různých aspektech našeho života: ochrana, bohatství, rodinné štěstí, kariérní postup, atd. K úspěchu v každém oboru a ke štěstí, musíte žít v harmonickém prostoru. K tomu nám pomůžou (částečně) symboly Feng Shui.

Ocitnou-li se v rukou člověka, mají silný pozitivní vliv na psychickém i fyzickém stavu svého majitele, pomáhají při řešení problémů v každodenním životě. Každý znak - staletí-zaměřuje energie používané ve prospěch svého majitele. Každý obraz - způsob komunikace s nadpřirozenými silami působícími v prostoru.

Neexistuje žádná touha, která by nemohla naplnit amulet. Amulety a talismany jsou používány v praxi jasnovidectví, magie, k posílení zdraví, bezpečnosti dodávek energie, odstraňování uhrančivých pohledů a znehodnocením, zachování harmonie v rodině, úspěch v podnikání a lásce.

Každý takový předmět je dobré energeticky vyčistit.

K zintenzívnění práce jakéhokoliv maskota, je třeba investovat do jeho duševní síly vaše přání. K tomu je třeba se uvolnit, zavřít oči, představit si svůj účel, a psychicky se snažit poslat jej do amuletu či toho kterého předmětu.

Nejnovější články
Pozitivní symboly Feng Shui
Dnešní díl pozitivních symbolů, je o želvě, je to velmi silný a mocný symbol Feng Shui a proto si v našem mini seriálku své místo zaslouží. Želva symbolizuje pomoc, stabilitu a dlouhověkost. Ve Feng Shui se umísťuje severním směrem. Želva je silným ochráncem pro rodiny, které v ní věří a mají ji dom
Pozitivní symboly Feng Shui
Wu Lou (tykev) - jako Pa kua a zvonkohra, je jedním z nejvýznamnějších nástrojů k léčbě a posílení našeho Feng Shui. Je to silný symbol zdraví, dlouhověkosti a prosperity. Používá se, aby splnila naše sny a udržela je naživu. Je také mocným symbolem zdraví. Tvar Wu Lou také zastupuje nebe a zemi a
Pozitivní symboly Feng Shui
Vějíř - přináší zdraví a pohodu, aktivuje kterýkoliv sektor, ve kterém je umístěn . Ve Feng Shui se vějíře zavěšené na stěně používají na pozitivní ovlivňování čchi v domě. Obecně z hlediska Feng Shui květiny, stromy, živočichové, zkrátka příroda, přinášejí energii bohats
Pozitivní symboly Feng Shui
Kočka - Symbolika se u kočky liší u pózy, kterou kočka zaujímá. Pokud má zdviženou pravou packu, vítá přicházející peníze a štěstí. Pokud levou, tak vítá lidi a zákazníky a pokud má zdvižené obě, chrání domov a obchod.
Pozitivní symboly Feng Shui
Pozitivní symboly Feng Shui 4. díl Mezi tyto symboly rozhodně patří kromě Buddhy i další božstvo, které nám svoji energií pomáhá s různými problémy. Mohou to být nemoci, negace, strachy, ale také hojnost. Hojnost všeho. V dnešním dílu této ,,malé školičky" si velmi zkráceně představíme tři z nich.
Pozitivní symboly Feng Shui
Pozitivní symboly Feng Shui 3. díl - Zóna prosperity - bohatství Existuje spousta symbolů prosperity, ne jen mince. Dnes Vám představíme některé z nich: Drak symbolizuje sílu a velkorysost, odvahu a vytrvalost, štěstí a prosperitu.
Pozitivní symboly Feng Shui
Čínské mince Způsob zvyšování peněžní úspěchu je použití čínských mincí. Mince můžete umístit kdekoliv: do složky s důležitými dokumenty, smlouvami, dohodami, do pokladny, položit na stůl, účetní a distribuovat všechny finanční členy vašeho podnikání a mohou být vkládány pod rohožku uvnitř obchodu a
Pozitivní symboly Feng Shui
Používání pozitivních symbolů Feng Shui 2. díl Buddha Smějící se Buddha V celé Asii je vyobrazován jako tlustý usměvavý mnich s velkým břichem. Často má na zádech plátěný pytel. Jeho pytel nikdy není prázdný, symbolizuje nekonečnou ochotu pomoci chudým a potřebným. V pytli většinou nosí jídlo, pití
Článků na stránku 102030

  Jsme dovozci zboží z Tibetu, Nepálu a Indie.

SKVĚLÉ CENY A DOPRAVA ZDARMA

Jsme přímý dovozce mnoha produktů a proto máme výhodné ceny

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000,- Kč po celé ČR

Na Slovensko zboží neposíláme v rámci slovenského zákonu o obalech!!!

RYCHLÝ KONTAKT

Magic Spell

+ 420 776 026 352

Po - Pá - 9 - 16 hod.

info@magic-spell.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.