Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
ZAJÍMAVOSTI
Šperky z tyrkysu
10.07.2019 ZAJÍMAVOSTI
Šperky z tyrkysu
Tyrkys je kámen, který velmi silně chrání auru, odstraňuje problémy se spánkem a zlými sny. číst celé
Jak je to s tou křišťálovou koulí?
12.05.2019 ZAJÍMAVOSTI
Jak je to s tou křišťálovou koulí?
Jak je to s tou křišťálovou koulí? Křišťál je tzv. samo čistící kámen, který lze použít při čištění všeho druhu. Jedná se o čištění energií, aury, pr... číst celé
Čínské meditační koule
06.05.2019 ZAJÍMAVOSTI
Čínské meditační koule
První zprávy o vzniku těchto koulí, pocházejí z Číny z období dynastie Ming. Tyto koule se nazývají i zdravotní koule, v posledních letech není žádnou... číst celé
Zobrazit všechny články
Chci zasílat newsletter

Newslwtter bude zasílán na Vámi vložený kontaktní email :) Zasíláme jej max. dvakrát za měsíc a to pouze při akcích a slevách.

 

                           

RYCHLÁ PLATBA KARTOU 

               

   

 

  1. Úvod
  2. ZAJÍMAVOSTI
  3. Pozitivní symboly Feng Shui

Pozitivní symboly Feng Shui

Pozitivní symboly ve Feng Shui

Feng Shui - doslova „vítr a voda“ je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Takovým prostorem může být například byt, dům, pracoviště, zahrada nebo město.

Feng Shui má dvě hlavní školy: školu formy a školu kompasu. Pracuje mimo jiné s polaritou jinujangu a s tzv. pěti elementy (voda, země, dřevo, oheň, kov) a snaží se mezi nimi nastolit harmonii prostřednictvím barev, tvarů, materiálů, vůní i zvuku.

Účel starověké vědy Feng Shui - změnit svůj život, harmonii ve vztazích, zajistit prosperitu a úspěch ve vaší domácnosti a rodině. Feng Shui amulety přilákají energii úspěchu a ochranu, ochranu proti selhání. Samozřejmě pouze za použití amuletů nemusíte změnit Feng Shui byty, domy, kanceláře, ale přilákáte spoustu dobré energie a dobrých lidi, kteří změní váš život k lepšímu.

Pokud je čínská věda pro vás příliš složitá, začněte s použitím malých kouzel, jako jsou tři mince svázané červenou stužkou. Dejte si je do kabelky, přinášejí bohatství, je to skvělý Feng Shui amulet na ochranu proti krádeži.

Maskoti a symboly ve Feng Shui určené k harmonizaci prostoru, ve skutečnosti vyjadřují naše přání, aby jim mohly pomoci získat další informace o různých aspektech našeho života: ochrana, bohatství, rodinné štěstí, kariérní postup, atd. K úspěchu v každém oboru a ke štěstí, musíte žít v harmonickém prostoru. K tomu nám pomůžou (částečně) symboly Feng Shui.

Ocitnou-li se v rukou člověka, mají silný pozitivní vliv na psychickém i fyzickém stavu svého majitele, pomáhají při řešení problémů v každodenním životě. Každý znak - staletí-zaměřuje energie používané ve prospěch svého majitele. Každý obraz - způsob komunikace s nadpřirozenými silami působícími v prostoru.

Neexistuje žádná touha, která by nemohla naplnit amulet. Amulety a talismany jsou používány v praxi jasnovidectví, magie, k posílení zdraví, bezpečnosti dodávek energie, odstraňování uhrančivých pohledů a znehodnocením, zachování harmonie v rodině, úspěch v podnikání a lásce.

Každý takový předmět je dobré energeticky vyčistit.

K zintenzívnění práce jakéhokoliv maskota, je třeba investovat do jeho duševní síly vaše přání. K tomu je třeba se uvolnit, zavřít oči, představit si svůj účel, a psychicky se snažit poslat jej do amuletu či toho kterého předmětu.

Nejnovější články
Pozitivní symboly Feng Shui
01.04.2019
Pozitivní symboly Feng Shui
Dnešní díl pozitivních symbolů, je o želvě, je to velmi silný a mocný symbol Feng Shui a proto si v našem mini seriálku své místo zaslouží. Želva symbolizuje pomoc, stabilitu a dlouhověkost. Ve Feng Shui se umísťuje severním směrem. Želva je silným ochráncem pro rodiny, které v ní věří a mají ji dom
Pozitivní symboly Feng Shui
16.03.2019
Pozitivní symboly Feng Shui
Wu Lou (tykev) - jako Pa kua a zvonkohra, je jedním z nejvýznamnějších nástrojů k léčbě a posílení našeho Feng Shui. Je to silný symbol zdraví, dlouhověkosti a prosperity. Používá se, aby splnila naše sny a udržela je naživu. Je také mocným symbolem zdraví. Tvar Wu Lou také zastupuje nebe a zemi a
Pozitivní symboly Feng Shui
06.03.2019
Pozitivní symboly Feng Shui
Vějíř - přináší zdraví a pohodu, aktivuje kterýkoliv sektor, ve kterém je umístěn . Ve Feng Shui se vějíře zavěšené na stěně používají na pozitivní ovlivňování čchi v domě. Obecně z hlediska Feng Shui květiny, stromy, živočichové, zkrátka příroda, přinášejí energii bohats
Pozitivní symboly Feng Shui
27.02.2019
Pozitivní symboly Feng Shui
Kočka - Symbolika se u kočky liší u pózy, kterou kočka zaujímá. Pokud má zdviženou pravou packu, vítá přicházející peníze a štěstí. Pokud levou, tak vítá lidi a zákazníky a pokud má zdvižené obě, chrání domov a obchod.
Pozitivní symboly Feng Shui
02.02.2019
Pozitivní symboly Feng Shui
Pozitivní symboly Feng Shui 4. díl Mezi tyto symboly rozhodně patří kromě Buddhy i další božstvo, které nám svoji energií pomáhá s různými problémy. Mohou to být nemoci, negace, strachy, ale také hojnost. Hojnost všeho. V dnešním dílu této ,,malé školičky" si velmi zkráceně představíme tři z nich.
Pozitivní symboly Feng Shui
22.02.2017
Pozitivní symboly Feng Shui
Pozitivní symboly Feng Shui 3. díl - Zóna prosperity - bohatství Existuje spousta symbolů prosperity, ne jen mince. Dnes Vám představíme některé z nich: Drak symbolizuje sílu a velkorysost, odvahu a vytrvalost, štěstí a prosperitu.
Pozitivní symboly Feng Shui
22.02.2017
Pozitivní symboly Feng Shui
Čínské mince Způsob zvyšování peněžní úspěchu je použití čínských mincí. Mince můžete umístit kdekoliv: do složky s důležitými dokumenty, smlouvami, dohodami, do pokladny, položit na stůl, účetní a distribuovat všechny finanční členy vašeho podnikání a mohou být vkládány pod rohožku uvnitř obchodu a
Pozitivní symboly Feng Shui
22.02.2017
Pozitivní symboly Feng Shui
Používání pozitivních symbolů Feng Shui 2. díl Buddha Smějící se Buddha V celé Asii je vyobrazován jako tlustý usměvavý mnich s velkým břichem. Často má na zádech plátěný pytel. Jeho pytel nikdy není prázdný, symbolizuje nekonečnou ochotu pomoci chudým a potřebným. V pytli většinou nosí jídlo, pití
Článků na stránku 102030

  Jsme dovozci zboží z Tibetu, Nepálu a Indie.

SKVĚLÉ CENY A DOPRAVA ZDARMA

Jsme přímý dovozce mnoha produktů a proto máme výhodné ceny

Doprava ZDARMA při nákupu nad 2 000,- Kč po celé ČR

Doprava ZDARMA při nákupu nad 100 EUR pro SK

RYCHLÝ KONTAKT

Magic Spell

+ 420 776 026 352

Po - Pá - 9 - 16 hod.

info@magic-spell.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.